Alo Arıza Hattı

0(242) 247 50 50 Hemen arayın! Destek alın.

Antalya Notebook Servisi , Türkiye geneli çalışmaktadır...

Hakkımızda Hizmetlerimiz

Antalya’da Notebook Tamiri Nerede Yapılır?

Antalya notebook servisleri gerek deneyim olsun gerek servis özellikleri olsun müşterilerin tercih etmesi için üst seviyede hizmet sağlar. Her türlü bilgisayar modelinde model ayırt etmeksizin tamir yapılabilir. Garanti süresi dolmuş olsun veya garanti süresi bitmemiş notebooklar için de tamir yapılabilir böylelikle insanlar işlemlerini rahatlıkla halledebilirler. Antalya notebook birçok laptop, notebook parçaları ekran kartı, anakart, hard disk vs her türlü yedek parça bulunabildiği için müşterilerin tercih ettiği servislerden birisidir. Sürekli bir yenilik içindedir. Bunlara örnek verecek olursak Antalya Fujitsu Notebook Servisi, Antalya Samsung Notebook Servisi, Antalya Casper Notebook Servisi örnek verilebilir.

Antalya Notebook Tamir Servisleri

Antalya Fujitsu Notebook Servisi: Fujitsu notebook, ekran değişimi inventer değişimi batarya değişimi anakart tamiri ve yenilenmesi veya sistemsel problemler hakkında Antalya Notebook servisine başvurulabilir.

Antalya Samsung Notebook Servisi: Samsung notebook optik sürücü değişimi bakımı ekran yenileme ve bakımı, inverter (çevirici) değişimi, anakart tamiri değişimi ve sistemsel sorunlar hakkında gönül rahatlığıyla başvurulabilir.

Antalya Casper notebook Servisi : Casper notebook tamiri bakımı ve parçaları, ekran değişimi, batarya yenileme, yeni parçalar temin etme, sistemsel sorunları giderme ve destek sağlamak için başvurulabilinir.

Antalya Karbon Fiber Kaplama: Antalya notebook servisinde Antalya’da bir ilktir. Notebooklar müşterinin istediği şekilde üretilebilecek isteğe göre karbon fiber seçilebilecek ve kaplama müşterinin istediği şekilde olacaktır.

iletisim5