Alo Arıza Hattı

0(242) 247 50 50 Hemen arayın! Destek alın.

Antalya Notebook Servisi , Türkiye geneli çalışmaktadır...

Hakkımızda Hizmetlerimiz

Antalya Dizüstü Bilgisayar Tamiri

Notebooklar, bilgisayarlar, telefonlar vb. teknolojik ürünler günümüzde artık vazgeçemez olduğumuz ürünler haline geldi. Bu vazgeçilmezlik tamire, onarıma olan ihtiyacı ve teknik servisleri de artırdı. Bu ihtiyaçlara karşılık vermek için Antalya notebook tamir servisi Asus, Exper, Casper, Lenova, Dell, LG, Sony, HP ve daha pek çok markanın özel teknik servisliğini üstlendi.

Antalya notebook tamir servisi tüm arızalı ürünleri kısa süre içerisinde test edip müşteriye bilgi verdikten sonra işleme geçmektedir. Antalya notebook servisi müşterilere her türlü bilgisayar, laptop, notebook tamiri konusunda en iyi şekilde yardımcı olup memnun kalmalarını sağlamaktadır. Bunun için müşterinin memnun kalmaması gibi bir durum söz konusu olması halinde Antalya notebook servisi , müşterinin mağduriyetini gidermek için tüm girişimleri yapmaktadır. Müşterilere ödeme konusunda her türlü kolaylık sağlanıp uygun fiyatlarda bir ücret istenmektedir.

Tüm model laptoplarda ve notebooklarda ekran kartı onarımı, klavye onarımı/değişimi, ram yenilenmesi, menteşe, şarj adaptörü, ana kart, şarj soketi, hard disk veri kurtarma, hard disk onarımı Antalya notebook servislerinde mevcuttur. Antalya notebook cihazlara istenilen şekilde tamir yapmaktadır.  Antalya notebook servisleri müşteriler için kaliteli ve orijinal parça ve güveni sağlamak için hazır beklemektedirler.

Antalya notebook servisi herkesin gönül rahatlığıyla cihazlarını tamir ettirebilecekleri yerdir. Her açıdan kolaylık sağlanmıştır. Garanti olsun olmasın, marka ne olursa olsun tamir yapılır ve ücret konusunda uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılır.

iletisim5